Last ned PDF
Hvor mye tilsammen?
Et ark med enkle matteoppgaver 2 trinn med bilder hvor barna skal legge sammen pris på matvarer og regne ut hvor mye koster bananer, epler, pærer og jordbær til sammen.
Viser 1–4 av 7 resultater